Ç o c u k F a k ü l t e s i


Çocuk Fakültesi

Avukatlar Fakültesi

Üyelerimiz kendilerini en doğru şekilde ifade etmenin yöntemlerini keşfedecekler. Avukatlar Fakültesinden mezun olan Çocuk Avukatlar, karşılaştıkları sorunlarına yada başkalarının yaşadığı sorunlara pek çok farklı çözüm üretebilecekler. Kendilerinin ve başkalarının haklarını bilerek kendilerini en doğru şekilde ifade etmeyi deneyimleyecekler.

 • box
  Sorun Çözme Yeteneği
 • box
  Kendisinin ve Başkalarının Haklarını Savunabilme
 • box
  Kendilerini Doğru İfade Edebilme

Av.Erdal Aksu

 • Avukatlar Fakültesi Dekanı

  Merhaba, geleceğin avukatları. Ben Galatasaray Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu bir avukatım. Avukat olmayı seçtim çünkü öncelikle karşımdakini dinlemeyi biliyorum. Olayları tüm yönleriyle analiz edebilme yeteneğimi geliştirdim. Konuşurken düşüncelerimi özetleyip dinlenebilir hale getirebiliyorum. Uzun yıllardır, medya kuruluşlarına, müzisyen, senarist, oyuncu gibi yaratıcı ve üretici şahıslara, hukuki yardım talep edenlere ve açıkçası derdini çantasına koyup yanında getiren herkese dokundum. Öğretmen bir annenin oğlu olarak yetiştim ve kendisi gibi ben de tecrübelerimi paylaşmayı seviyorum. Sizlerle de mesleki tecrübe noktasında buluşmayı heyecanla bekliyorum.

messenger

Çocuk Fakültesi;

Çocukların Kendi Yetenek ve İlgi Alanlarını Keşfetmelerini Sağlamak, Farklı Meslekleri Oyunlaştırarak Deneyimlemelerini Sağlamak, İlgi ve Becerileri Doğrultusunda Meslek Edinimi Konusunda Onlara Yol Gösterici Olmak Amacı İle Alanlarında Uzman Kişiler İle Öğrenmeyi Seven Bireyler Yetiştirmeyi Hedeflemekteyiz